درباره ما

تیم نرم افزاری مجموعه فراپویش، پس از کسب تجاربی ارزنده در سال های فعالیت خود در زمینه صنعت نرم افزار، از ابتدای سال ۱۳۹۴ در قالب یک گروه در زمینه طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری (وب ، ویندوز ، اندروید )آغاز به کار نمودند. این مجموعه با تکیه بر نیروهای جوان و متخصص خود با هدف علمی سازی بازار کسب و کار و راه اندازی استارت آپ ها در این صنعت وارد عرصه ی رقابت شد.

تیم برنامه نویسی ما

سید حسین موسوی
مدیر دپارتمان وب

حمزه حائری
مدیر دپارتمان ویندوز

امید ضیایی
مدیر دپارتمان اندروید

سعید مجتهدی
مدیر دپارتمان ios


اهداف و دیدگاهها

مجموعه فراپویش محور اصلی فعالیت خود را تولید محصولات نرم افزاری با استفاده از بالاترین تکنولوژی ها و استانداردهای موجود ، پرورش اطلاعات ارزشمند و در نهایت رضایت مطلق مشتریان قرار داده است. امید است با فضل پروردگار و با توسعه ی چنین شرکت هایی شاهد پیشرفت و تعالی روز افزون میهن عزیزمان در صنعت نرم افزار جهان باشیم.

فضا و امکانات:

• واحد پژوهشی تحقیق و توسعه (R and D)

• تیم تخصصی IT و برنامه نویسی در پلت فرم های وب، موبایل و ویندوز

• واحد گرافیک، انیمیشن و تصویر سازی

• واحد بازرگانی و توسعه بازاربرای رسیدن به رویاهایتان با ما همراه شوید.

آنچه خواسته شما را به محصولی ممتاز بدل می کند:

•مشاوره و ایده پردازی
با برگزاری جلسات و مشاوره بهترین راهکارها را در جهت موفق شدن شما، طرح و برنامه ریزی میکنیم. طراحی یک وب سایت یا اپلیکیشن ایده آل طرح و برنامه میخواهد که حتی اگر شما برای آن هیچ طرحی نداشته باشید ما در مجموعه شرکت این کار را برای شما انجام میدهیم.

•پیاده سازی
در قالب تیم هایی متخصص در بخش تحلیل، طراحی و پیاده سازی با استفاده از مناسب ترین تکنولوژی های روز دنیا، محصول نهایی آماده و در اختیار شما قرار میگرد.

•پشتیبانی
ما با گنجینه‌ای از تجارب حرفه‌ای و استفاده از فناوری‌های روز، پشتیبانی کامل و مؤثری از راهکارها و سیستم‌های خود ارائه کرده، شما را در بهبود کسب و کارتان یاری می‌کنیم.